PAMJA CROSS-OVER

500L Trekking ruan linjat tradicionale te modelit 500 duke i shtuar pamjen cross-over; lartesi e mjaftueshme, goditjeprites te vecante me mburoja si opsione standart si dhe detaje te tjera qe e permiresojne kete model. Si psh detajet saten, shiritat mbrojtes anesore te pershkuara me permbajtje celiku, fundet anesore dhe goditjepritesit e vecante po ashtu edhe baltepritesit. Pa harruar disqet alumin 17″ te finituara me diamant si opsione standart.

PANORAME E PERKRYER

Catia elektrike panoramike, prezanton tek cdonjeri qe udheton me 500L pamjen me te gjere “qiellore” per kete kategori – aq sa arrin 1.5m². Ne dy versione: e palevizshme dhe e levizshme, e cila hapet ne menyre elektrike

I VOGEL, POR MADHESHTOR

500L Trekking mjaft praktik sepse me 4.15m gjatesi, 1.78m gjeresi dhe 1.66m lartesi, kombinon hapesiren dhe brendesine per transportin e personave me lehtesine per parkim si nje makine qyteti.

NGJYRAT E ENERGJISE

500L Trekking eshte e fuqishme, dinamike dhe plot energji. Per kete arsye ngjyra e preferuar eshte e verdha. Por keni mundesine te argetoheni me 9 ngjyrat e tjera dhe shume kombinime te tjera.

REHATI DHE HAPESIRE

Me palosjen e mbeshteteseve ose largimin e sediljeve mund te ngarkoni objekte deri ne gjatesine prej 2.4 metra, nderkohe qe vellimi prej 455 litra i bagazhit do t’ju habise: mund te ngarkoni deri ne 1480l duke palosur sediljen e mbrapme.
Ju mundeson te merrni cdo gje qe ju nevojitet me vete per te shijuar nje udhetim te vecante me 500L Trekking.

RRUGA ESHTE E JUAJA PER TE PUSHTUAR, ME KENAQESI

Udhetim i sigurte dhe i rehatshem me gomat shumestinore me konfigurimin flokedebore. Ju do te zoteroni edhe rruget me te veshtira me nje lehtesi te habitshme.

NE NATYRE APO NE QYTET?

500L Trekking eshte thjesht ajo cfare ju kerkoni. Shijoni ndjesine e natyres me veshjen prej pelhure magnezi gri dhe mbushjen lekure ekologjike ngjyre kafe ose provoni hijeshine e qytetit nepermjet veshjes se zeze me mbushje lekure ekologjike ngjyre te bardhe.